Nasza firma „Ostrowski Handel Internetowy sp. z o.o.” działa od 2006 roku. Na przestrzeni tych lat korzystała z usług wielu firm zajmujących się dostarczaniem szeroko pojętych usług informatycznych i programistycznych. Wiele z nich było dobrych, ale zdarzyły się również te złe, które powodowały straty w naszej działalności. Właśnie po niemiłych doświadczeniach z jedną z takich firm, nawiązaliśmy współpracę z braćmi Markiem i Michałem Kozik z „grupy KMK sp. z o.o.”. Współpraca ta zaowocowała naszym rozwojem i stabilnością wewnętrzną, a sama forma kontaktów biznesowych oparta w dużej mierze na wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu jest dziś coraz rzadziej spotykana, a jednocześnie jest niezmiernie efektywna w biznesie. Także z czystym sumieniem i przekonaniem możemy polecić tą firmę do współpracy każdemu poważnemu przedsiębiorcy.

ROMAN OSTROWSKI, PREZES ZARZĄDU, OSTROWSKI HANDEL INTERNETOWY

Z przyjemnością rekomendujemy grupę KMK sp. z o.o. z Katowic. W ramach naszej współpracy, specjaliści z grupy KMK, przeprojektowali od początku do końca szatę graficzną naszej Kancelarii, stworzyli naszą nową identyfikację wizualną oraz sprawili, że możemy poszczycić się wizerunkiem, który doskonale do nas pasuje i odzwierciedla wszystko to, co chcielibyśmy przekazać naszym Klientom. Grupa KMK wykonała dla nas cały projekt, od wizji naszego wizerunku, projektu logo Kancelarii, aż po stronę internetową. Nasza współpraca przebiegała bez zarzutu, a zadanie powierzone Panu Michałowi Kozik oraz całemu Zespołowi, zostało wykonane w sposób perfekcyjny. Godny podkreślenia jest szybki czas reakcji, bezproblemowy kontakt oraz elastyczność. Z pełnym przekonaniem możemy polecić grupę KMK jako niezwykle kreatywnego i godnego zaufania Partnera.

AGATA IBROM, RADCA PRAWNY
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO, AGATA IBROM

Zespół grupy KMK realizował dla nas usługi z zakresu działań architektonicznych, obsługi inwestycji oraz projektowania graficznego. Profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność zespołu grupy KMK przełożyło się na terminowość oraz rzetelność wykonanych zleceń. Tym samym zaś na naszą satysfakcję z wybranego partnera w tak szerokim spectrum działań. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko polecić współpracę z grupą KMK wszystkim tym, którzy szukają solidnych partnerów biznesowych oraz profesjonalnie świadczonych usług.

PIOTR HOFMAN, PREZES ZARZĄDU, HM INWEST S.A.
Rekomendujemy firmę grupa KMK sp. z o. o. jako rzetelnego partnera do współpracy w procesie ubiegania się o dotacje unijne. Grupa KMK sp. z o. o. współuczestniczyła w procesie tworzenia części merytorycznej wniosków o dotację w ramach działania 8.2 POIG Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B dla naszych wybranych klientów. Wszystkie prace wykonane przez grupa KMK sp. z o. o. prezentowały najwyższy poziom wiedzy merytorycznej zgodnej z naszymi oczekiwaniami. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę grupa KMK sp. z o. o. jako specjalistę w swojej branży.

ELŻBIETA SIUDAK, PROKURENT, A1 EUROPE SP. Z O. O.
Grupa KMK to zespół osób podchodzących profesjonalnie do każdego zadania i projektu. Stworzona dla nas strona internetowa cechowała się wzorową jakością wykonania, prostotą, czytelnością i funkcjonalnością. Nowatorskie pomysły, zaangażowanie i pasja to cechy wyróżniające grupę KMK na rynku. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tej firmy.

ŁUKASZ KYCZKA, DYREKTOR OPERACYJNY, P.U. ARCHI-SCAN SP. Z O. O.
Rekomendujemy firmę grupa KMK sp. z o.o. jako rzetelnego partnera, który zrealizował dla nas nowoczesną stronę internetową umożliwiającą wygodne zamawianie taksówek przez internet. Profesjonalizm i zaangażowanie członków zespołu grupy KMK sp. z o.o. przełożyło się na sprawne i terminowe wykonanie zlecenia. Rekomendujemy firmę grupa KMK sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży każdemu, kto potrzebuje indywidualnego podejścia do zlecenia.

JACEK MIRKOWSKI, PREZES RADIO TAXI KOPERNIK.
Rekomendujemy firmę grupa KMK sp. z o. o. jako zespół profesjonalistów obsługujących nasze kampanie Google AdWords. Specjaliści z grupa KMK sp. z o.o. prezentują wysoki poziom wiedzy i przygotowania do wykonania dla nas kampanii reklamowych.

MARIUSZ MAZIARCZYK, GAMBIT SYSTEMS

Zespół grupy KMK od ponad trzech lat obsługuje Kancelarię Professional w dziedzinach związanych z marketingiem, reklamą, PR, informatyką, obsługą graficzną oraz architekturą. Cenimy sobie rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego z tematów.

ANDRZEJ KOWALSKI, GENERAL MANAGER,
KANCELARIA PODATKOWO-KSIĘGOWA PROFESSIONAL SP. Z O.O
Zespół grupy KMK” sp. z o.o. realizując dla nas projekty z zakresu projektowania graficznego wykazał się profesjonalizmem, zaangażowaniem i kreatywnością, co w połączeniu z terminowym wykonaniem zleceń pozwala nam na rekomendowanie grupy KMK sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego.

JAROSŁAW MIELCARZ, PREZES ZARZĄDU, INWESTOR HM sp. z o.o.

Niniejszym potwierdzamy współpracę z firmą grupa KMK Sp. z o.o.
W ramach współpracy wykonany został dla naszej firmy serwis internetowy zgodnie z najnowszymi w tym obszarze trendami technologicznymi. Opracowana została również prezentacja firmowa.
Współpraca z firmą grupa KMK Sp. z o.o. przebiegała bezproblemowo, jej pracownicy wykazywali się dużym zaangażowaniem oraz własnymi dodatkowymi pomysłami, które wpłynęły pozytywnie na wynik końcowy

PIOTR KUBIAK, WICEPREZES ZARZĄDU, DYREKTOR WYKONAWCZY

Współpraca z grupą KMK to gwarancja profesjonalizmu i rzetelności wykonania powierzonych zespołowi firmy zadań. Terminowość, dokładność, ale i cenna kreatywność to cechy, które mieliśmy okazję poznać obserwując współpracę grupy KMK z naszymi klientami. Ich zadowolenie pozwala nam rekomendować współpracę z grupą KMK, biznesowym partnerom oraz wszystkim poszukującym rzetelnego partnera w działaniach z zakresu IT i marketingu.

TOMASZ MIELNICZUK, DYREKTOR ODDZIAŁU, BZWBK
Długo szukaliśmy architektów z którymi poczujemy chemię, zrozumieją nasze potrzeby oraz wykażą się myśleniem „out of box”. Już od pierwszego spotkania poczuliśmy, że czytają nam w myślach. Kolejne spotkania potwierdziły jak dobrze nas rozumieją i słuchają z czego wyszedł nie szablonowy projekt wnętrza domu i już nie możemy się doczekać końca jego realizacji:) Z nimi każdy pomysł jest możliwy. Polecamy z czystym sumieniem, bo nie tylko zaprojektowali, ale i na każdym etapie wykonania projektu są obecni i chętni do pomocy.

KAROLINA WOJACZEK-JERGLA I MICHAŁ JERGLA
Firma Lentex S.A. z przyjemnością rekomenduje grupę KMK jako godnego zaufania partnera w obszarze działań interaktywnych.
Na przełomie roku 2015/2015 grupa KMK realizowała dla spółki Lentex projekt witryny www.lentex.pl

Pełne profesjonalizmu i kreatywne podejście do pracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta to cechy, które charakteryzują współpracę z grupą KMK. Stworzona strona www spełnia wszelkie oczekiwania. Współpraca podczas realizacji projektu pozwoliła spojrzeć na dotychczasowe zagadnienia z zupełnie innej strony, a wprowadzone rozwiązania sprawdzają się w praktyce.

Zważając na powyższe argumenty, rekomendujemy firmę grupa KMK jako zaufanego Partnera

MICHAŁ KOZIOŁ, DZIAŁ BADAŃ I ROZWOJU, DYWIZJA WYKŁADZIN

Jesteś zainteresowany usługami, masz pytania lub po prostu chcesz pogadać?