Kancelaria Radcy Prawnej Agaty Ibrom

Butikowa kancelaria, 
która manifestuje partnerstwo, 
w relacjach z klientem

Kancelaria Radcy Prawnej Agaty Ibrom to kilkuosobowy zespół, który będąc już kilka lat rynku, wypracował zaufanie i relacje ze rwoimi kluczowymi klientami. Przestarzały wizerunek nie tylko nie oddawał charakteru firmy, ale również hamował jej rozwój, odstraszając potencjalnych klientów. Zakres prac obejmował często powtarzające się w zapytaniach elementy. Potrzeba dotyczyła odświeżenia wizerunku firmy (czyli zaprojektowanie logo wraz z koncepcją komunikacji marki), ze skupieniem się na nośnikach tego wizerunku – stronie www, wizytówkach, teczkach itp.
Zakres:
  • identyfikacja wizualna 
  • strona www 
  • materiały akcydensowe 
  • projekt komunikacji marki
Zespół:
  • Michał Kozik
  • Marek Kozik
  • Magda Komajda
  • Karol

Porozmawiajmy o współpracy.

Wyzwanie projektowe

Zastanawialiśmy się – jak zbudować wizerunek butikowej intrygującej kancelarii, która będzie zarazem przyjazna, czyli swoim wizerunkiem będzie oddawała charakter Właścicielki i jej Zespołu?

W branży prawniczej, z uwagi na ograniczenia dotyczące możliwości reklamowania się, wizerunek Kancelarii jest fundamentalnym elementem budowania wizerunku.

Masz pytania? Chciałbyś poznać ofertę?

Skontaktuj się z Michałem!

Technologia

Przygotowana strona internetowa bazuje na najpopularniejszym silniku stron internetowych na świecie – WordPress. Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa i minimalizację ryzyka błędów nie korzystaliśmy z gotowych szablonów i postawiliśmy stronę samodzielnie.

Aplikacje, serwisy, strony internetowe

Po wdrożeniu

Po kilku latach od wdrożenia (projekt został wykonany na pierwszej połowie 2015 roku), wiemy, że zmiana wizerunku przyczynia się do wzrostu zainteresowania Kancelarią, a przyjazny wizerunek nie tylko zbudował kredyt zaufania, ale również wielokrotnie stanowił wątek rozmów Klientów Kancelarii z Właścicielką. Dla nas z kolei, projekt identyfikacji wizualnej dla Kancelarii Agaty Ibrom pozostaje zleceniem, które wygenerowało najwięcej zapytań ofertowych.
Szukasz rozwiązania e-commerce?
Napisz do nas!