Łąki Kwietne - Nasiona Kwietne

Sprzedaż
nasion łąk kwietnych.

Łąki Kwietne - projekt i wdrożenie kompleksowego rozwiązania w sieci.

Łąki Kwietne to grupa pasjonatów dążących do przywrócenia łąk kwietnych do krajobrazu miast i wsi w Polsce. Szereg korzyści płynących ze stosowania łąk kwietnych to m.in. czystsze powietrze,  rozszerzenie populacji owadów zapylających, poprawienie gospodarki wód gruntowych i wiele innych. 

Celem projektu było dostarczenie Łąkom Kwietnym całej infrastruktury cyfrowej –sklepu i strony www, wraz z zaprojektowaniem komunikacji wizualnej i marketingowej, co skutkowałoby zwiększeniem skali i skuteczności sprzedaży.
Zakres:
 • Projekt i wdrożenie sklepu - Magento 2
 • Projekt i wdrożenie www
 • Koordynacja / design management
 • Projekt identyfikacji wizualnej
 • Strategia komunikacji marki
Zespół:
 • Michał Kozik
 • Marek Kozik
 • Anna Kącka
 • Julianna Zych
 • Dorota Piekorz
 • Mariusz
 • Mateusz Pytel

Porozmawiajmy o współpracy.

Mieszanka nasion łąk kwietnych

Struktura rozwiązań cyfrowych

Schemat rozwiązań cyfrowych i integracji
W ramach projektu powstały 3 główne produkty stanowiące punkty styku z klientami. Sklep, strona www i blog. Każde z tych rozwiązań zostało zaprojektowane z myślą o elastyczności przyszłych zmian i samodzielnej edycji przez zespół Łąk Kwietnych. 

Sklep powstał na platformie Magento 2. 

Wykorzystane technologie w autorskim CMSie: os: debian, serwer: nginx, Front: Angular 8, API: NodeJS, JS, OAuth2, Winston, MongoDB, cache - brak, Front template - React, Redux, Front prerender – Node, Pupeteer

Wizytówki - projekt graficzny
Newsletter
Responsywna aplikacja webowa
Indetyfikacja wizualna - projektowanie graficzne

Komunikacja i identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna i komunikacja marki została oparta o claim SIŁA NASION. Duży, geometryczny krój pisma stosowany w logotypie umieszczanym na etykietach doskonale sprawdza się w mediach społecznościowych, gdzie wielu kupujących wrzuca na swoje profile zdjęcia zakupionych produktów – opakowań nasion, zwiększając rozpoznawalność marki. Surrealistyczne Ilustracje tłumaczą wartości płynące z wysiewu łąk kwietnych.
Identyfikacja wizualna i komunikacja marki

E-commerce

Sklep powstał od podstaw na platformie Magento 2. 

Dużym wyzwaniem było przedstawienie asortymentu w sposób zrozumiały. Stąd konieczność opracowania nazw produktów tłumaczących zastosowanie; kalkulatora - przelicznika dla zamawianych nasion; podziału na kategorie, które odpowiadają potrzebom zidentyfikowanym grup docelowych; instrukcji wysiewu i wielu innych elementów, które wpływają na wzrost konwersji.

Więcej o e-commerce
Sklep internetowy na Magento 2

Masz pytania? Chciałbyś poznać ofertę?

Skontaktuj się z Michałem!

Projektowanie graficzne i komunikacja marki
Łąki Kwietne saszetka z etykietą - projekt
Łąki kwietne - wzrost sprzedaży

Wzrost sprzedaży +275%

Po wdrożeniu nowego sklepu wzrost sprzedaży r/r wynosi +275% (punktem wyjścia była sprzedaż miesięczna przekraczająca 100 000 zł).
Wzrost wyników sprzedaży
Szukasz rozwiązania e-commerce?
Napisz do nas!