Portfolio grupa KMK
BAST

BAST – system dla grupy zakupowej

Jak wzmocnić działanie grupy zakupowej poprzez konsolidację technologiczną na rewolucyjnym poziomie? Rewolucja w działaniu grupy zakupowej w branży elektrycznej. BAST to magazyn produktowy w chmurze. Integruje 300+ hurtowni i producentów elektrycznych. Umożliwia optymalizację stanów magazynowych, zakupy wewnątrz Grupy, zbiera precyzyjne dane sprzedażowe na potrzeby negocjacji z producentami.


Zobacz projekt

Ostrowski Handel Internetowy

LuxMarket, DobreGniazdka, ... – e-commerce dla mas

Jak tworzyć współczesny e-commerce w modelu drop-shipping? Wieloletnia współpraca, rozwój dedykowanego systemu e-commerce, sklep-aplikacja w technologii Progressive Web Aps dla jednego z liderów branży oświetleniowo-elektrycznej. Ponad 400% wzrost, ośmiocyfrowe wyniki sprzedaży, doskonałe współczynniki sprzedaży.


Zobacz projekt

Łąki Kwietne

Sprzedaż nasion łąk kwietnych

Jak zwiększyć sprzedaż o 270% r/r? Kompleksowe rozwiązanie w sieci w celu sprzedaży nasion łąk kwietnych. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep, stronę, blog, identyfikację wizualną, opracowaliśmy komunikację marki, prowadzimy kampanię i dbamy o rozwój sprzedaży.

Zobacz projekt

X-lander polskie wózki

X-lander – polskie wózki dziecięce – e-commerce

Jak przejść z dystrybucji stacjonarnej w omnichannel? Sklep internetowy będący sercem transformacji z modelu opartego o sprzedaż wyłącznie przez dystrybutorów na omnichannel z siecią ambasadorów marki. Innowacyjne podejście do sprzedaży produktów łączące tradycyjną stronę internetową ze wzorcami e-sklepu.

Zobacz projekt

Park  Śląski

Park Śląski – projekt usługi w kultowej Hali Kapelusz

Projekt wdrożenia usługi i instrukcja – Jak stworzyć społecznie aktywne miejsce? Kompleksowa instrukcja dla Dyrekcji Kapelusza i Zarządu Parku Śląskiego – jak przeprowadzić proces stworzenia i wdrożenia usługi Parkowego Centrum Kultury.

Zobacz projekt

AmeriGas / Flaga

AmeriGas i Flaga - strony www

Jak zoptymalizować istniejący, a zaplanować i wdrożyć ekosystem stron internetowych dla 7 europejskich rynków? 

Strona www w 7 odmianach, a jednocześnie narzędzie do pozyskiwania leadów zintegrowane z kanałem sprzedaży.

Zobacz projekt

Szlak Śląskiego Bluesa - aplikacja

Szlak Śląskiego Bluesa – aplikacja mobilna

Jak zaprojektować usługę opartą o aplikację mobilną, która opowiada historię bluesa na Śląsku? Koncepcja, projekt, wdrożenie i integracja z istniejącym systemem aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android. Aplikacja hybrydowa, która zachęca spaceru śladami bluesa.

Zobacz projekt

Rekrutado

Rekrutado – start-up

Jak stworzyć cały ekosystem dla start-upu? Pierwszy w pełni społecznościowy portal rekrutacyjny. W ramach prac stworzyliśmy koncepcję start-upu, wykonaliśmy system z aplikacją webową, zaprojektowaliśmy wygląd, strategię marketingową i opracowaliśmy model biznesowy działania.

Zobacz projekt

Kosmos / Burton Store

KOSMOS / Burton Katowice – e-commerce

Jak odświeżyć kultową markę i przejść ewolucję technologiczną z zapewnieniem ciągłości sprzedaży? Zmiana platformy sklepowej na Magento, odświeżenie identyfikacji wizualnej kultowej marki oraz projekt nowego interfejsu sklepu.

Zobacz projekt

Fundacja Dobra Strona

Fundacja Dobra Strona – projekt i wdrożenie usługi

Jak zaprojektować usługę pożytku publicznego? Projekt i wdrożenie usługi wspomagania sektora publicznego w precyzyjnym określaniu wymagań dotyczących projektów systemów i stron internetowych. Proste podręczniki-checklisty stworzone przez najlepszych specjalistów z Polski, dostępne za darmo w celu poprawy jakości stron urzędów i jednostek miejskich.

Zobacz projekt

Cheadchannel - kampania pozyskania leadów

HeadChannel – kampania pozyskiwania leadów

Jak opowiedzieć o usłudze, aby zwiększyć konwersję w kampanii pozyskującej klientów? Projekt ekosystemu kampanii pozyskiwania klientów. Innowacja wizerunkowa na nasyconym rynku usług IT w celu wyróżnienia i zainteresowania usługami firmy.

Zobacz projekt