Oferty pracy

Magento Developer

Głównym obowiązkiem na tym stanowisku będzie tworzenie, rozwój
oraz utrzymanie eCommerce opartych o platformę Magento 2.

Oczekujemy:

Znajomości i doświadczenia w pracy z oprogramowaniem Magento 2.
Doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP.
Znajomości technologii front-end (HTML5, CSS, JS).
Znajomości języka angielskiego pozwalającej na czytanie dokumentacji.
Umiejętności pracy w płaskiej strukturze.
Umiarkowanej lub całkiem sporej niechęci do pracy w korporacji ;)

Osobie zatrudnionej oferujemy:

Unikalną, domową atmosferę.
Wynagrodzenie zawsze na czas i w wysokości proporcjonalnej do umiejętności.
Pracę w świetnie zgranym zespole.
Możliwość współdecydowania o wdrażanych rozwiązaniach.
Biuro w Centrum Katowic z doskonałym dojazdem (komunikacją i autem).
Szkolenia branżowe/ kursy/ studia podyplomowe.

Zastanawiasz się czego się spodziewać po pracy u nas?
Przeczytaj co mówią ludzie, którzy pracowali z nami przez jakiś czas.

Wyślij swoją aplikację na adres: praca@grupakmk.pl

Senior Frontend Developer

Szukamy aktualnie Senior Front-end Developera. Kogoś, kto będzie miał kluczową rolę w naszym zespole. Będzie miał bardzo duży wpływ na kształt projektów, które realizujemy, poukłada zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i z naszą pomocą proces tworzenia oprogramowania.

Nasze oczekiwania:

Chcesz i potrafisz prowadzić zespół programistów
Lubisz flexa, ale nie możesz się doczekać 100% @supports (display: grid)
Rozmawiasz z innymi za pośrednictwem JSON
Po "n" automatycznie klikasz "g"
Uważasz, że Git jest git
Gdy projektant graficzny przegląda animacje cieszysz się na myśl o wdrażaniu ich na stronę
Zastanawiasz się, czy bardziej nie lubisz IE czy Safari
Masz min.8-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach
Wiesz czym jest PWA, AMP, KMK, BEM, React, Vue
Obietnice starasz się rozwiązywać, ale pamiętasz również o możliwości odrzucenia
Nie pamiętasz już do czego służy console.log, bo znasz lepsze metody debugowania
Jesteś leniwy, ale dobrze to maskujesz korzystając z Gulpa lub podobnego narzędzia
Za okrągłą liczbę uznajesz taką, która jest wielokrotnością 2
Znasz narzędzia: Jira, Asana

Oferujemy:

Kluczowy wpływ na wdrażane rozwiązania i ogromną dozę zaufania
Możliwość pracy zdalnej
Unikalną, domową atmosferę połączoną z pracą przy sporych, ciekawych projektach
Wynagrodzenie zawsze na czas i w wysokości proporcjonalnej do umiejętności
Szkolenia branżowe i kursy
Biuro w Centrum Katowic z doskonałym dojazdem (komunikacją i autem)
Aromatyczną kawę i herbatę, owocowe poniedziałki
Niezbędne narzędzia do pracy
Świetnie zgrany zespół

Project Manager

Opis stanowiska:

Zarządzanie wybranymi projektami sklepów internetowych , aplikacji przegląrkowych.
Organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie zadań, monitorowanie ich realizacji.
Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, raportowanie.
Współpraca z Klientem, zapewnienie jakości projektów.
Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole.
Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu projektami.
Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu projektami e-commercowymi
Mile widziana udokumentowana znajomość min. jednej z metodologii prowadzenia projektów - PMP/PMI, Prince2, SCRUM.
Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne.
Otwartość, elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów na różnych poziomach organizacji.
Samodzielność, dokładność, inicjatywa.
Biegła znajomość języka angielskiego.
Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office lub podobnego.
Osobowość – ważniejsza niż aktualne kompetencje

Oferujemy:
Pracę w środowisku niekorporacyjnym, o płaskiej strukturze.
Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata.
Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską współpracą z Klientem.
Pracę w naszym biurze w centrum Katowic
Niezbędne narzędzia do pracy.
Miłą i partnerską atmosferę w zespole.

Opinie naszych byłych współpracowników

Osobom, które obecnie są w zespole, niezręcznie jest się oficjalnie wypowiadać o pracy w grupie KMK. Dlatego poprosiliśmy o to osoby, które zdecydowały się po dłuższym czasie rozwijać swoją karierę w innych firmach, o dwa słowa na temat pracy w grupie KMK:

Bardzo dobrze wspominam współpracę z grupą KMK.
To profesjonaliści, którzy dobrze wiedzą co robią, ale jednocześnie nie są zamknięci na nowe rozwiązania i chętnie wysłuchają wszystkich pomysłów. W trudnych momentach zawsze można liczyć na wsparcie kogoś z zespołu.
— Krzysiek, Programista

Pracę w grupie KMK podjęłam miesiąc po obronie dyplomu licencjackiego. Współpraca z Michałem i Markiem wdrożyła mnie w sferę współpracy z klientem i pokazała, jak ważne są umiejętności miękkie w codzienności projektanta graficznego.
— Asia, Projektantka Grafiki

Idealne miejsce dla osób które cenią sobie wolność w podejmowaniu decyzji w projektach w których będą brać udział. Duże zaufanie 'szefostwa' do pracownika i mega przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera. Polecam Kozików!
— Mariusz, Programista

Mimo że wspierałem realizację jednego z projektów jako zewnętrzny ekspert, to czułem się jako pełnoprawny członek zespołu, którego wkład jest ważny. Byłem również pod wrażeniem sprawności organizacyjnej w zakresie zarządzania projektami i procesami w firmie.
— Łukasz, Service Designer

współpraca z KMK to dla mnie trzy hasła:
partnerstwo (zarówno w zespole jak i w relacji z klientem) /
 pasje (do pracy i po pracy) /
podróże – ach, ta wspólna pizza w Bari... :)”
— Julka, UX/UI Designer

W grupie KMK cenię sobie kulturę pracy i odwagę we wdrażaniu niestandardowych rozwiązań projektowych. Jest to miejsce w którym mogłem przetestować i wyszlifować warsztat który nabyłem na ASP. A poza tym to całkiem miła ekipa :)
— Maciek, Projektant Grafiki

Michał i Marek wychodzą z założenia, że zgrany zespół to podstawa sukcesu.
W grupie KMK ważna była wzajemna pomoc, zrozumienie i współpraca. Razem można więcej :)
— Ola, Projektantka Grafiki

W grupie KMK zaczynałam swój zawodowy rozwój jako projektantka UX. W pamięci pozostała mi duża chęć do dzielenia się wiedzą, nieprzeciętna otwartość na design-thinkingową kreatywność i ukierunkowanie na poszukiwanie najlepszych rozwiązań projektowych – co mocno wpłynęło na mój zawodowy mindset.
Polecam jako miejsce weryfikacji less is more w praktyce 😊
— Martyna, UX/UI Designer

W grupie KMK pracowałam blisko 3 lata. Okres ten wypełniły ciekawe i ambitne projekty, realizowane w świetnie dobranym i zgranym zespole. Rodzinna atmosfera panująca w biurze, sprawiała, że do pracy przychodziłam z uśmiechem. Na pomoc Michała i Marka (Szefów) mogłam liczyć nie tylko powierzonych zadań, ale też w życiu pozazawodowym. Bracia nie tylko innowacyjnie podchodzą do wykonywania powierzonych projektów, lecz również do organizacji pracy w zespole. Zgadzając się na elastyczne godziny pracy, umożliwili mi realizację mojej pasji sportowej. Dziękuję za to wspaniałe doświadczenie!
— Ania, UX/UI Designer