Strony internetowe

Tworząc strony internetowe poświęcamy sporą ilość czasu na budowanie architektury, analizując jej funkcjonalność i czy użytkownik będzie swobodnie po niej się poruszał. Zawsze stawiamy na to by strona internetowa była pozytywną wizytówką klienta w internecie wspomagającą jego komunikację ze środowiskiem.

Sklepy internetowe

Sprzedaż usług czy produktów w dużej mierze przenosi się do sieci, w związku z tym wyciągamy rękę w stronę sprzedawców proponując wygodne, funkcjonalne rozwiązania prezentacji ich ofert.

Branding

Nie tylko tworzymy, ale także odświeżamy wizerunek marki. Podchodząc indywidualnie do każdego projektu, analizujemy go, obmyślamy koncepcje i szukamy najlepszych rozwiązań tworząc spójny stylistycznie wizerunek.

Google Apps i Google AdWords

Zajmujemy się wdrożeniem i konfiguracją w organizacji aplikacji google. Nie pozostawiając klientów samych proponujemy pomoc techniczną jednocześnie szkoląc pracowników i administratorów.

Pomagamy dobrać odpowiednie słowa kluczowe lub wyrażenia związane z działalnością firmy tak, aby promowana reklama uzyskała najlepsze wyniki wyszukiwania. Dzięki Google Adwords reklama będzie wyświetlana obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych. Pracujemy nad tym, aby reklama trafiła do grupy już nią zainteresowanej. Co za tym idzie? Użytkownicy mogą kliknąć w reklamę chcąc dokonać zakupu lub zdobywając informację na temat firmy.

Zaawansowane systemy informatyczne

Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne pozwalające na przyjemne wprowadzanie oraz aktualizację informacji nie tylko na stronach www, ale i w bardziej rozbudowanych serwisach, sklepach internetowych oraz aplikacjach mobilnych.

User Experience

Projektujemy pozytywne doświadczenie, poparte badaniami i analizami, by mieć pewność, że nasze rozwiązania będą funkcjonalne i przyjazne użytkownikom

Architektura

Wykonujemy również zlecenia w szeroko rozumianym zakresie projektowania architektonicznego oraz projektowania i aranżacji wnętrz . Zawsze staramy się podążać za aktualnie obowiązującymi trendami, jednocześnie duży nacisk kładziemy na funkcjonalność.